I paid $51.39 for gas this morning. Annnnnnnnnnnd that's just regular, 85 grade....Baby Jetta is supposed to ONLY have 87 or 91 grade. Yeah right, these days my car isn't the only thing getting less quality. Anyone seen how much a loaf of bread costs these days? Max eats at least 2 loaves of bread and 2 gallons of milk each week, it's like $20 a week just to keep him in that. That's twice what it was this time last year.
damn!
No comments:
Post a Comment